fbpx

Tere!

Olen Kristjan – Lindenhill OÜ asutaja, juht ja meister. Oma esimese köögiprojekti teostasin 2015. aastal. Sellest ajast alates leidsin ma mitte ainult töö, vaid ka kõige suurema harrastuse eluks. Lisaks eritellimusmööblile meeldib mulle valmistada naturaalse puiduspooni tootmisjääkidest käsitöövineeri ning sellest erienvaid ehteid, meeneid ja tarbeesemeid.

Lindenhill OÜ on Eesti väikeettevõte, kelle eesmärgiks on Sinu mööbliideede elluviimine! Ettevõtte eesmärgiks on teostada kõiksuguseid mööbliideed! Alati leian lahenduse!

Klientideks on inimesed, kes hindavad kvaliteetset mööblit, mis iseloomustab nende maitset ning väärtustab eritellimusmööblit ja unikaalset käsitööd.

Minu jaoks on väga oluline personaalne lähenemine iga projekti suhtes. Hoolin oma tööst väga ja soovin, et tulemus pakuks rõõmu ja häid lahendusi minu klientidele! 

Kasutan parimaid materjale (vineeri, melamiini, kõrgsurvelaminaati, täispuitu, liimpuitu, MDF-i, metalli, klaasi, käsitöövineeri ja muid tänapäeval kasutatavaid materjale) parimatelt tootjatelt. Kindlasti pean oluliseks, et materjali kvaliteet on vastupidav ja mida kasutaksin hea meelega ka oma kodus!

Tootmine toimub Eestis ning vajadusel kaasan oma ala parimad spetsialiste.

Shopping Cart