fbpx

Oled soetanud endale Lindenhill puidust või käsitöövineerist ehte või meene? Oled mõelnud, kuidas hoida ja hooldada soetatud eset nii, et selle ilu säiliks võimalikult kaua?

Puit- ega ka käsitöövineerist ehted ei ole sama tugevad ja vastupidavad kui metallist ehted. Samas alahinnatakse puidu tugevust ja vastupidavust. Heaperemeheliku kandmise ja hooldusega on võimalik puidust ehetest ja meenetest aastaid rõõmu tunda.

Kõik Lindenhill tooted on kaetud kvaliteetse Osmo õlivahaga (peamiselt õlivahaga, mis on mõeldud spetsiaalselt väärispuidule). Kõik Osmo õlivahad on nahasõbralikud. Õlivaha imbub sügavale puitu ning toob välja puidusüü kordumatu mustri. Ehte, aksessuaari või meene pind on täielikult kaitstud igapäevasel kandmisel seda mõjutavatest väliskeskkonna teguritest.

Ehete ja meene valmistamisel on arvestatud sellega, et need peavad vastu tavakasutuses. Vaatamata asjaolule, et ehted on kaetud kvaliteetse õlivahaga, mis loob vett tõrjuva kihi, soovitame ehted eemaldada duši all käimise ja ujumise ning käte kreemitamise ajaks. Lisaks ei soovita kanda ehteid treeningute ajal.

Juhul, kui ehte, aksessuaari või meene ilu hakkab tuhmuma, siis soovitame ese kergelt niiske mikrofiiber lapiga puhastada, kuivatada ja katta mõne puidule mõeldud läbipaistva õli või vahaga (näiteks mesilasvaha).

Lindenhill soovib sinu ehetele, aksessuaaridele ja meenetele pikka iga!

 

 

Shopping Cart